25 bar – 90 bar azot, helyum, argon booster GIB serisi

GIB serisi: Endüstriyel uygulamalarda sürekli çalışma için hava, azot, helyum ve argonun sıkıştırılması için hava soğutmalı orta basınçlı booster kompresörler
Tam otomatik kompresör kontrolü: B-CONTROL II

Uygulamanız için optimum kapasite oranları: Hava, azot, helyum ve argonun sıkıştırılması için

BK 23 – BK 52 serisindeki kompresör blokları: İç gaz kuvvetlerinin eşit şekilde emilimi için

Düşük kurulum ve bakım maliyetleri: Hava soğutmalı sistemlerin önemli bir faydası

Güçlü hava soğutma sistemi: 110 kW’a kadar tahrik gücü değerlerine sahip kompresör üniteleri için

BAUER KOMPRESSOREN’in GIB serisindeki hava soğutmalı güçlendirici kompresörleri, 16 bara kadar basınca dayanıklı olan karterleri ile karakterize edilir.

Her bir kompresör kademesinin mümkün olan en iyi şekilde soğutulmasını sağlamak için, geniş çaplı silindirli silindirlerle birlikte, cömertçe boyutlandırılmış soğutuculu güçlü bir hava soğutma sistemine güvenilebilir.

Ağır iş uygulamaları için uygun maliyetli ve dayanıklı sistem çözümleri olarak, bu çok kademeli boosterlar geniş ve çeşitli seçenekler sunar: basınçlı hava tedarik sisteminden hava takviye kompresörü olarak, jeneratörlerden inert gazların azot kompresörü olarak. ya da depolama demetleri ya da boru hatlarından ya da biyogazdan metanın doğrudan muamele sisteminden sıkıştırılması için gaz kompresörleri olarak.

Kişisel ihtiyaçlarınız ve endüstriyel gereksinimleriniz doğrultusunda BAUER KOMPRESSOREN size özel anahtar teslimi sistem çözümleri de sağlayabilir.

Ürün Kataloğu
Teklif Talep Formu