Yüksek kaliteli PSA Azot jeneratörü NGP+

Yüksek kaliteli PSA Azot jeneratörü NGP+

Yüksek kaliteli PSA’lı N2 jeneratörü NGP+

Yüksek kaliteli NGP+ nitrojen jeneratörlerimiz, en yüksek enerji verimliliği ile en kapsamlı nitrojen tedarik işlevini sunar. Karbon moleküler elekler en yüksek saflık seviyesinde yüksek kaliteli nitrojeni garanti eder. Kendiniz üretmek yerine neden N2 gazı satın alasınız?

Uygulamanızı koruma

Varsayılan olarak, NGP+ ürünümüz otomatik olarak teknik özellikler dışında kontrol özelliğiyle birlikte sunulur. Kontrol ünitesine girdiğiniz eşiğin altında bir saflığa sahip nitrojen, hassas uygulamanıza asla ulaşamaz.

Yatırımınızı koruyun

Besleme havası koşulları sürekli olarak izlenir. Jeneratör gereksinimleriyle uyumlu olmadığında, besleme havası makineye girmeden önce dışarı verilerek yatırımınızın çok uzun süre dayanmasını sağlar.

Endüstri 4.0 için hazır

SMARTLINK entegrasyonu, güvenilirliği artırmak, arıza süresini kısaltmak ve enerji optimizasyon fırsatlarını belirlemek için basit ama etkili bir yöntem sağlar.

%50 düşük işletme maliyetleri

NGP+ nitrojen jeneratörü, diğer nitrojen jeneratörleri ile karşılaştırıldığında işletme maliyetlerini %50’ye kadar düşürür. 1,8 (%95’te) ve 5,5 (%99,999’da) hava katsayıları yüksek kaliteli N2 üretir

Kendi N2 kaynağınıza güvenin

NGP+ sistemleri sürekli olarak kullanılabilir. N2 beslemesinin kesilmesi nedeniyle üretimin durma riski yoktur

%99,999’a kadar saflık

NGP+ kalite gereksinimlerinizi karşılamak için %95 ile %99,999 arasında nitrojen saflığı sunar

Tak ve çalıştır

NGP+, kuru basınçlı hava bağlantısı yapıldığında kullanıma hazır olacak şekilde teslim edilir

Ürün Görselleri
Ürün Kataloğu
Teklif Talep Formu