90 Bar – 365 Bar Yüksek Basınç Azot Booster GIB Serisi

GIB serisi: Mümkün olan en iyi hava ve azot gaz kalitesi için, kompakt tasarımlı ve anahtar teslimi yüksek basınç azot ve hava booster üniteleri.
Şimdi önemli ölçüde daha sessiz: Yeni titreşim önleyici çerçeve ve ses seviyesinde optimize edilmiş Süper Sessiz muhafaza sayesinde

Kompakt boyutlar: Alan tasarrufunun önemli olduğu yerlerde kurulum için

Ergonomik tasarım: optimum erişilebilirlik ve çalışma

B-DRAIN: Yeni otomatik yoğuşma suyu daha sessiz ve enerji tasarrufu sağlar

Bakımı çok kolaydır: V kayışının gerginliğinin ayarlanması gerekmez

GIB-serisindeki hava soğutmalı yüksek basınç güçlendiriciler, BAUER KOMPRESSOREN tarafından, giriş basıncının mevcut olduğu hava ve azot sıkıştırılması için ideal sistem çözümüdür.

VERTICUS serisinden yeni nesil sabit kompresörler, bir kez daha BAUER’ın öncü teknolojik durumunu gösteriyor.

Yeni MINI-VERTICUS ve VERTICUS, efsanevi BAUER kompresör bloklarını geliştirilmiş bileşenler ve ultra modern tasarımla birleştiriyor! Yeniden tasarlama sırasında odak, ergonomi üzerineydi, Gürültü çok büyük oranda azaltıldığı gibi verimlilik de artmıştır.

Günlük kullanım için önemli olan tüm kontrol elemanları ergonomik olarak düzenlenmiş ve önden kolayca erişilebilir.

Muhafaza içine% 40 daha fazla kapasiteye sahip yeni bir yoğuşma kabı. Kompresör kontrolü dolum seviyesini izler ve kondensatın boşaltılması gerektiğinde operatörü zamanında bilgilendirir.

Gelişmiş B-CONTROL MICRO, kompresörü uzaktan kontrol etmek ve izlemek için daha güçlü ve B-APP ile iletişim kurmaya hazırdır.

Ürün Videosu
Ürün Kataloğu
Teklif Talep Formu