Harici Dolum Panelleri

Harici Dolum Panelleri

BAUER harici dolum panelleri


Solunum havası silindirlerinin hızlı ve verimli doldurulması için komple doldurma istasyonları kullanılır. Bir doldurma istasyonunun ana bileşenleri kompresör ünitesi, depolama sistemi, otomatik seçici birimi, geçiş valfi ve doldurma panelidir.

BAUER harici dolum paneli, duvara montaj için ayrı bir doldurma paneli olarak işlev görecek şekilde tasarlanmıştır. Uzaktan kumanda ile donatılmış, başka bir odada kurulum için idealdir.

Dolum vanaları, yüksek basınç dayanımlı pirinçten yapılmıştır ve dünya genelinde karşılaşılan geniş ve çeşitli iklim koşullarına inanılmaz derecede dayanıklıdır.

Dolum hortumları, solunum havası silindirlerinin doldurulması için geçerli olan sıkı güvenlik gerekliliklerini aşar ve hortumların uçlarına pivot monte edilir.
Doldurma istasyonu silindirlerinin kolay ve hızlı bir şekilde doldurulmasını sağlamak için, doldurma istasyonunun operatörünün her zaman mümkün olan en iyi ve güvenli koşulları sağladığından emin olunuz.

Kol doldurma vanası, doldurma sırasında etkili ses koruması için bir susturucu ile donatılmıştır.

Doldurma valflerinde geri tepme koruması, kişiler için etkili koruma sağlar ve doldurma valfi istemeden açılsa bile yüksek düzeyde işletim güvenliği sağlar.

Doldurma panelindeki dolum vanalarının sayısı 1, 2, 4, 6 veya 10 olabilir.
Doldurma valflerinin sayısı, kompresörün serbest hava dağıtımına göre belirlenmelidir.

Serbest hava verimi, solunum havası silindirlerini doldurmanın ne kadar süreceğini belirler. Her basınç aralığı bir emniyet valfı ile korunmaktadır.

Basınç düşürücülü doldurma paneli, farklı basınçlarda aynı anda doldurulacak solunum havası silindirlerini mümkün kılar. Tersine, kapatma valfli doldurma paneli, sadece silindirleri doldurmak için bir basınç aralığını destekler.

Harici BAUER dolum panelleri, tüm BAUER solunum havası kompresör üniteleri için isteğe bağlı aksesuar olarak satın alınabilir ve kullanılabilir. Özel tasarlanmış dolgu panelleri de temin edilebilir.

Benzer şekilde, kompresör ünitesinin uzaktan açılıp kapatılması ve kompresör ünitesinin uzaktan izlenmesi için uzaktan gösterge panelleri de harici BAUER doldurma panellerine entegre edilebilir, örn .:.

  • Teknik arızaları gösteren ve kompresör ünitesini otomatik olarak kapatan bir arıza ikaz lambası
  • Kompresörün mevcut çalışma durumunu gösteren bir durum lambası
  • Filtre kartuşunun doygunluğunu ve dolayısıyla filtre kartuşunu değiştirme gereksinimini gösteren bir uyarı lambası (sadece B-SECURUS filtre izleme özelliğine sahip kompresörler için)
Ürün Kataloğu
Teklif Talep Formu