LB yüksek basınçlı booster

LB yüksek basınçlı booster

En iyi booster performansı

LB, PET şişeleme ve elektrik santrallerindeki azot uygulamaları veya lazerle kesim için ideal bir booster’dır. Piston teknolojisi, son derece düşük gürültü seviyeleri ile sektördeki en yüksek verimliliği sunar. Elektronikon® Mk5 kullanıcı arayüzü kullanım kolaylığı sağlar.

LB Yüksek Basınç Booster Ürün Özellikleri
  • Sessiz. Temelinden sessiz: En iyi balans ve özel titreşim sönümleyiciler. Gürültüyü daha da düşürmek için susturucu kanopiyle birlikte de sunulur.
  • En iyi performans. Yağ segmanı ve krank mili kanalları olan yenilikçi yağlama sistemi, daha iyi yağlama performansını garanti eder. Yağ havalandırma sistemi sayesinde yağ taşıma olmaz.
  • Üstün güvenilirlik. Kanıtlanmış ve güvenilir LT pistonlu kompresör tasarımını temel alır. Giriş ve çıkış emniyet valfi korumasına sahiptir. Ekstra koruma için yeni çinko bazlı microsphate kaplamalı çelik valf plakalarına sahiptir.
Ürün Görselleri

Atlas Copco azot sistemi

Azot ihtiyacınız mı var? Kendiniz üretmek ister miydiniz? LB booster, hepsi bir arada konseptine sahip azot üretme sistemlerine entegredir. Doğrudan azot kullanımı (40 bar), doğrudan kullanım ve şişeleme (300 bar) için kullanılabilir.

LB teknik özellikleri

l/s cinsinden FAD kapasitesi2 l/s – 40 l/s
Çalışma basıncı40 bar(e)
Kurulu motor gücü5,5 kW – 15 kW
FAD kapasitesi8,4 m³/h – 144 m³/h

Daha fazla bilgi alın, özel LB broşürümüzü indirin

Teklif Talep Formu