Mini Verticus OX ve Verticus OX, Nitrox Kompresörleri

Mini Verticus OX ve Verticus OX, Nitrox Kompresörleri

MINI-VERTICUS ve VERTICUS Nitrox – Nitroks ve solunum havasının sıkıştırılmasında yüksek performans gereksinimleri için kompresörler

% 40’a kadar oksijen içeriği ile çalışmak için TÜV sertifikası

Tüm kademelerde ve son seperatörde sıcaklık takibi

Şimdi önemli ölçüde daha sessiz: Yeni titreşim önleyici çerçeve ve ses seviyesinde optimize edilmiş Süper Sessiz muhafaza sayesinde

Uzun servis ömrü, yüksek derecede modülerlik: İhtiyaçlarınızı karşılamak için uyarlanmış

MINI-VERTICUS ve VERTICUS serisi, profesyonel uygulamalarda sürekli kullanımda yüksek performans gereksinimlerini karşılamak için özel olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir.

Yeni MINI-VERTICUS ve VERTICUS, efsanevi BAUER kompresör bloklarını geliştirilmiş bileşenler ve ultra modern tasarımla birleştiriyor! Yeniden tasarlama sırasında odak, ergonomi üzerineydi ve mümkün olduğunca kolay çalışarak gürültüyü ve verimliliği artırıyordu.
Günlük kullanım için önemli olan tüm kontrol elemanları ergonomik olarak düzenlenmiş ve önden kolayca erişilebilir. Muhafaza içine% 40 daha fazla kapasiteye sahip yeni bir yoğuşma kabı. Kompresör kontrolü dolum seviyesini kontrol eder ve kondensat bidonunun boşaltılması ihtiyacı durumunda operatöre bildirir.

Nitrox kompresörleri,% 40’a kadar oksijen içeriği ve maksimum 225 bar çalışma basıncı için nitroksun sıkıştırılması için kullanılabilir.

Ürün Kataloğu
Teklif Talep Formu