OSC yağ-su separatörleri

OSC tüm basınçlı hava kompresör sistemlerinden gelen her türlü kondensi ayırabilir, minimum bakım ihtiyacı için benzersiz performans ve güvenilirlik sunar.

OSC ürünlerimiz kanıtlanmış güvenilirlik, yüksek esneklik ve kullanım kolaylığı ile temiz su ve iç rahatlığı sağlar.

Çevre dostu

Ayırma işleminden sonra atılan kondenste o kadar az yağ kalır ki çevreye zarar vermeden veya katı çevre kirliliği yönetmeliklerini ihlal etmeden tahliye edilebilir.

Kullanımı kolay

OSC’nin basit ve aynı zamanda sağlam tasarımı, özel bir düzenleme olmadan kolay kurulum sağlar ve filtre değişimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Kirlenme riski yoktur

Yağ toplama şişesi gerekmediğinden daha önce ayrıştırılan kondensin bozulma olasılığı ortadan kalkar.

Yüksek esneklik

Çoğu kondens emülsiyonu ayrıştırılabilir. Poliglikol kondens ayrılabilir ancak filtre ömrünü korumak için bazı ünitelerde güç azaltma gerekebilir.

Net değişim göstergesi

Bakım ve tıkanma göstergeleri filtrelerin ne zaman değiştirilmesi gerektiğini bildirir; başka özel testler yapma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Sağlık risklerinin önlenmesi

OSC’de hareketsiz su bulunmaz, sağlık riskleri ortadan kaldırılır ve düzenli temizliğe gerek kalmaz.

Tüm basınçlı hava kondensleri için gelişmiş teknoloji

En yeni teknolojiye sahip OSC ürün gamı, basınçlı havadaki kondensi ayırmak için patentli teknolojilerden yararlanır. Çok kademeli ayırma işlemi, yüzer oleofil filtreler ve aktif karbon ile üstün performans, uzun filtre ömrü ve sorunsuz çalışma sağlar.

Ürün Görselleri
Ürün Kataloğu
Teklif Talep Formu