Vidalı kompresör tamiri

Vidalı Kompresör Tamir ve Servis Konusunda Uzman Olan Firmamız İşyerinizdeki kompresörleriniz için Ekonomik ve Kalıcı Çözümler sunmaktadır.

Vidalı Kompresörler İşletmelerde En yoğun Çalışan ekipmanlardır. Bu  sebeple en ufak voltaj dalgalanması, toz, bakımsızlık gibi etkenlerden çok çabuk etkilenmektedirler.

Firmamız tecribeli kadrosuyla vidalı kompresörlerinizdeki her türlü arızayı kısa sürede çözebilecek tecrübe ve imkanlara sahiptir. Bazı Kompresörlerde Kronikleşen arızalar oluşmaktadır. Bu tarz arızalar Çok ufak ihtimalle imalattan gelmekte, diğerleri ise verilemeyen düzgün servis hizmeti ve servis hizmetini veren firmaların deneyim ve tecrübe eksikliğinden kaynaklanmaktadır.

Günümüzde Türkiye’de kompresör alanında servis veren firmaların ancak %30 ya da % 40 lık dilimi işini gerçekten tecrübe ve deneyim doğrultusunda yapmakta ve kompresör tamiri için gereken ekipmanlara sahiptir. Kompresör servis Hizmeti konusunda ülkemizde çok büyük servis firmaları olduğu gibi küçük ama deneyimli firmalar hatta şahıslar da mevcuttur. Bu sebeple Firma büyüklüğünden ziyade Kompresör servisi işinde deneyim bilgi ve tecrübe çok önemlidir.

Hizmet Verdiğimiz Kompresör Tamir ve Servis Faaliyetleri Aşağıda Listelenmiştir.

Kompresör Periyodik Bakım Hizmeti

Vidalı Kompresör Revizyon Hizmeti

Kompresör Arıza ve Servis Hizmetleri

Kompresör Hararet Problemleri

Kompresör Yağ Kaçağı Problemleri

Kompresör Vida Grubu Arıza Problemleri

Kompresör Emiş Regülatörü Arızası Problemleri

Kompresör Yağ Radyatörü Yağ Kaçağı Problemleri

Kompresör Elektrik Tasarrufu Uygulamaları


Firmamızın Teknik Servis Faaliyetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Lütfen Bizimle irtibata geçiniz.

Telefon : 0212 671 10 51 – 0542 671 13 13

servis@enkosan.com.tr