Yüksek kaliteli Azot jeneratörü NGP+

Yüksek kaliteli Azot jeneratörü NGP+

Yüksek kaliteli PSA’lı N2 jeneratörü NGP+

Yüksek kaliteli NGP+ azot jeneratörlerimiz, en yüksek enerji verimliliği ile en kapsamlı azot tedarik işlevini sunar. Karbon moleküler elekler en yüksek saflık seviyesinde yüksek kaliteli nitrojeni garanti eder. Kendiniz üretmek yerine neden azot gazı satın alasınız?

Uygulamanızı koruma

Varsayılan olarak, NGP+ ürünümüz otomatik olarak teknik özellikler dışında kontrol özelliğiyle birlikte sunulur. Kontrol ünitesine girdiğiniz eşiğin altında bir saflığa sahip azot, hassas uygulamanıza asla ulaşamaz.

Yatırımınızı koruyun

Besleme havası koşulları sürekli olarak izlenir. Jeneratör gereksinimleriyle uyumlu olmadığında, besleme havası makineye girmeden önce dışarı verilerek yatırımınızın çok uzun süre dayanmasını sağlar.

Endüstri 4.0 için hazır

SMARTLINK entegrasyonu, güvenilirliği artırmak, arıza süresini kısaltmak ve enerji optimizasyon fırsatlarını belirlemek için basit ama etkili bir yöntem sağlar.

%50 düşük işletme maliyetleri

NGP+ azot jeneratörü, diğer azot jeneratörleri ile karşılaştırıldığında işletme maliyetlerini %50’ye kadar düşürür. 1,8 (%95’te) ve 5,5 (%99,999’da) hava katsayıları yüksek kaliteli azot üretir

Kendi Azot kaynağınıza güvenin

NGP+ azot üretim sistemleri sürekli olarak kullanılabilir. N2 beslemesinin kesilmesi nedeniyle üretimin durma riski yoktur

%99,999’a kadar saflık

NGP+ kalite gereksinimlerinizi karşılamak için %95 ile %99,999 arasında azot saflığı sunar

Tak ve çalıştır

NGP+, kuru basınçlı hava bağlantısı yapıldığında kullanıma hazır olacak şekilde teslim edilir

Ürün Görselleri
Ürün Kataloğu
Teklif Talep Formu