H serisi yüksek basınç filtreleri

H serisi yüksek basınç filtreleri


H filtrelerimiz, geniş bir basınç aralığına yayılan yüksek basınçlı uygulamalar için olağanüstü hava saflığı sağlar. Genellikle kimya veya yiyecek ve içecek endüstrilerinde kullanılır.

Garanti edilmiş emniyet
Tüm yüksek basınçlı filtre muhafazaları, her zaman güvenli ve istikrarlı bir çalışma sağlamak için hidrolik olarak test edilmiştir. Her filtreyle birlikte hidrostatik test sertifikası verilir.

Maksimum kirletici madde uzaklaştırma
Yüksek basınçlı filtremiz, yüksek verimli cam elyafı ve yapağı ortamı sayesinde kuru ve ıslak tozların, partiküllerin, yağ aerosolünün ve su damlacıklarının maksimum düzeyde uzaklaştırılmasını sağlar.

Enerji tasarrufu
Basınçlı hava filtrelerimiz için kullanılan optimum tasarım ve filtre malzemeleri basınç düşüşünü en aza indirir ve işletme maliyetlerini düşürür.

Güvenilir
Paslanmaz çelik çekirdekler, çift O-ringler, epoksi contalı kapaklar ve korozyon önleyici kaplamalı filtre gövdeleri gibi yüksek kaliteli malzemeler yüksek performans ve güvenilirlik sağlar.

Geniş ürün yelpazesi
Geniş uygulama yelpazemiz 4 basınç çeşidi, 9 boyut ve 5 kalite içerir. Ayrıca, H filtreleri yüksek basınçlarda hem hava hem de azot için kullanılabilir.

Ürün Görselleri
Ürün Kataloğu
Teklif Talep Formu