UD+ birleşik yağ filtreleri

UD+ birleşik yağ filtreleri

İkisi bir arada UD+ birleşik yağ filtreleme çözümü ile enerji maliyetlerini %40 oranında azaltın. Sınıfındaki en yüksek hava kalitesi. Yatırımınızı, ekipmanlarınızı ve süreçlerinizi koruyun.

%40 enerji tasarrufu

Benzersiz Nautilus filtre teknolojimiz sayesinde, klasik hat filtresinden %40 daha düşük basınç kaybı ile %40 daha yüksek enerji verimliliği elde edilir.

Küçük boyut

İkisi bir arada filtre konsepti, kurulum alanını küçültüp karmaşıklığı azaltır ve bu filtreleri alanın büyük önem taşıdığı uygulamalar için son derece uygun hale getirir.

Tasarruf edin

Klasik filtrelere göre ciddi maliyet tasarrufu için UD+ kullanın.

Saf hava

UD+ filtrelerinin tasarımı ve kullanılan malzeme sayesinde hava kalitesi, sıralı olarak takılmış iki klasik filtrenin sağladığına eşittir.

Filtre malzemesinde çatlama riski yoktur

Nautilus filtre teknolojisinde filtre malzemesi filtrenin etrafına sarılı olduğu için filtre malzemesinin çatlama riski yoktur.

Nautilus filtre teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın.

Üstün enerji tasarrufu sağlayan ikisi bir arada filtreleme

UD+ birleşik yağ filtrelerimiz yatırımınızı, ekipmanlarınızı ve süreçlerinizi korumak için verimli bir şekilde basınçlı hava akışınızdaki yağ aerosolü, nemli toz ve su damlalarını azaltır. UD+ iki filtreleme kademesini (DD+ ve PD+) bir araya getirir. Bu çeşitli uygulamaların yüksek kalite ihtiyaçlarını karşılayan ve en yüksek enerji tasarrufunu sunan benzersiz bir teknolojidir.

Ürün Görselleri
Ürün Katalogları
UD+ Filtreye geçtiğinizde yaptığınız tasarrufu hesaplayın

Hesaplamak için buraya tıklayınız.

Teklif Talep Formu