KAP-HN Serisi, 370 Lt/dak – 660 Lt/dak temiz hava solunum kompresörleri

KAP-HN Serisi, 370 Lt/dak – 660 Lt/dak temiz hava solunum kompresörleri

KAP-HN – Sivil ve askeri nakliyede sürekli çalışma için inanılmaz derecede dayanıklı solunum havası kompresörleri

Denizde zorlu gereksinimler için mükemmel: Paslanmaya karşı paslanmaz çelikten yapılmış intercooler ve son soğutucu. Yüksek korozyon direnci

Profesyonel uygulamalarda kullanım için idealdir: Endüstriyel makaralı rulmanlar sayesinde sürekli çalışmada yüksek hava dağıtım oranları

Tam otomatik kompresör kontrolü: B-CONTROL MICRO

Az yer gerekli: Kompakt yatay tasarım sayesinde

Düşük şok ağırlık merkezi ve özel amortisörlere ve sağlam şok ve sönümleme elemanlarına sahip akıllı tasarım, KAP-HN serisini BAUER KOMPRESSOREN tarafından en zorlu koşullarda denizde sürekli çalışma için ideal hale getirmektedir.

Yatay tasarımları sayesinde, kurulduğunda ve hatta ağır denizlerde ve dik yamaçlarda dahi çalışabilecekleri kadar az yer kaplarlar.

Son derece dayanıklı olan kompresör blokları, yüksek teknoloji ürünü bir plastikten üretilmiş olan segmanlar ve plazma nitrat işleminden geçmiş ve çift honlama yapılmış silindirlerle birleştirilmiş, olup, aşınmayı neredeyse tamamen ortadan kaldırır. Ara soğutucular ve son soğutucular yüksek korozyon direnci için paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Herhangi bir zorluğa yol açmadan genişletilebilir: Geniş kapsamlı BAUER aksesuarları, her türlü gereksinimi karşılamak için esnek adaptasyon için temel sağlar.

Ürün Kataloğu
Teklif Talep Formu