Mini Verticus, 150 Lt/dak – 320 Lt/dak Dalış Kompresörü

Mini Verticus, 150 Lt/dak – 320 Lt/dak Dalış Kompresörü

MINI-VERTICUS – Saf solunum havası için sabit üniteler, her zamankinden daha sessiz!
Şimdi daha da sessiz: yeni anti-titreşim çerçevesi ve gürültüye karşı optimize edilmiş Süper Sessiz gövde sayesinde

Renkli ekranlı tam otomatik B-CONTROL MICRO kompresör kontrolü

B-DRAIN: Yeni otomatik kondens suyu drenajı daha sessizdir ve enerji tasarrufu sağlar

Ergonomik tasarım: optimum erişilebilirlik ve çalışma

Uzun servis ömrü: sürekli kullanım için optimize edilmiş yüksek kaliteli materyaller kullanılmaktadır.

Daima güvenli tarafta: Dünyada 50’den fazla ülkede yedek parça mevcudiyeti – 25 yıldan fazla yedek parça garantisi.

Yeni MINI-VERTICUS efsanevi BAUER kompresör bloklarını geliştirilmiş parçalar ve son derece modern bir tasarım ile birleştiriyor! Yeniden tasarım esnasında odak noktalarımız ergonomi, operasyonu mümkün olduğunca kolaylaştırmak, gürültüyü azaltmak ve verimliliği artırmaktı. MINI-VERTICUS, 320 l / dk daha yüksek dolum hızı ve standart olarak açık bir kabin tasarıma sahip.

Süper Sessiz versiyon olarak MINI-VERTICUS, gürültünün önemli bir endişe kaynağı olduğu ortamlarda, güvenilir ve dayanıklı çalışmaya ihtiyaç duyan müşteriler için düşük işletme masraflarıyla birlikte kullanım için idealdir.
Gelişmiş B-CONTROL MICRO, kompresörü uzaktan kontrol etmek ve izlemek için B-APP ile daha güçlü ve iletişim kurmaya hazırdır.
Günlük kullanım için önemli olan tüm kontrol elemanları ergonomik olarak düzenlenmiş ve ön tarafından kolayca erişilebilir durumdadır.
Mükemmel BAUER kalitesi ve üstün teknolojisi ile, teknoloji ve ergonomide yeni standartlar belirleyen kanıtlanmış ve güçlü bir birim konsepti.

Kompresörleri tasarlama ve inşa etme konusundaki 70 yılı aşkın tecrübe ve test ve geliştirme merkezimizin geniş bilgi birikimi, gereksinimlerinize ve gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyan sistemleri üretmemizi sağlar.

Ürün Kataloğu
Ürün Videosu
Teklif Talep Formu