PE100, 100 Lt/dak Dalış Kompresörü

PE100, 100 Lt/dak Dalış Kompresörü

PE 100 yüksek basınçlı kompresör – Kompakt bir tasarıma sahip sağlam teknoloji

Temiz solunum havasi: BAUER’in gelişmiş filtre teknolojisi ve PE 100 için özel olarak geliştirilen P 11 filtre sistemi sayesinde

Efsanevi güvenilirlik: PE 100’ün dünyaca kanıtlanmış kompresör bloğu sayesinde

Çok uzun bakım aralıkları: Kompresör bakım maliyetlerini ve duruş sürelerini minimuma indirir.

300’den fazla iş ortağıyla global BAUER satış gücü: iş ortaklarımız her zaman yanınızda, stoktan yedek parça ve bakım malzemeleri temini

PE 100, PE serisindeki en küçük ve en hafif ünitedir.

Olası kullanım alanları neredeyse sınırsızdır: üç motor seçeneği (benzin, üç fazlı akım ve alternatif akım) ile karada veya araçlarda her türlü farklı uygulama için uygundur.

Dalgıç grupları ve itfaiyeciler için temiz hava kompresörü olarak veya havalı tüfek atıcıları ve paintball için kartuşların hızla doldurulması için ideal.

Benzinli versiyonda, güç kaynağı olmaksızın en uzak yerlerde bile çalışabilir. Bir AC motor ile, standart ev tipi güç kaynağına bağlantı için bile uygundur.

Bu hafif ve kompakt ünitenin taşınması kolaydır ve neredeyse her türlü araba bagajına uygundur.

Çok küçük ölçekli olan boyutlar ve sofistike teknoloji , en kompakt mobil solunum hava kompresörümüzü, solunum uygulamalarında dalış kompresörü olarak ve havalı tüfek atıcıları için bir kompresör olarak ideal hale getirmektedir. Özel bir havalı tüfek dolum versiyonu da mevcut olduğu için PE 100, daha küçük S 30 havalı tüfek kompresörünün yerini alıyor.

Ürün Kataloğu
Teklif Talep Formu