KAP 23 Serisi, 1.300 Lt/dak – 1.480 Lt/dak Solunum hava kompresörleri

KAP 23 Serisi, 1.300 Lt/dak – 1.480 Lt/dak Solunum hava kompresörleri

KAP 23 – Sürekli çalışmada maksimum performans gereksinimleri için elektrik tahrikli profesyonel yüksek basınçlı kompresör serisi

Açık veya kapalı tasarım: Uygulamanızın ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış

Tam otomatik kompresör kontrolü: B-CONTROL MICRO

Az yer gerekli: Kompakt yatay tasarım sayesinde

Harici P 120 filtre sistemi: Harici P 120 filtre sistemi: DIN EN 12021¹ standardına uygun temiz soluma havası sağlayarak, solunum havası standardı 15.000 m³ hava arıtılabilir.

BAUER’in KAP 23 serisi, profesyonel uygulamalarda en zorlu koşullar altında titiz performans gereksinimlerini karşılayabilmektedir.

Bu güçlü yatay sabit kompresör üniteleri, hem PN 330 bar için açık veya tamamen kapalı versiyonlarda mevcuttur.

Güçlü kompresör bloklarının her birinde 70 yılı aşkın deneyimin ve test ve geliştirme merkezimizin mükemmel know-how’ının kanıtları bulunabilir.

Tasarıma mutlak bağlılığın, akıllı derinlemesine çözümlerin ve yüksek kaliteli malzemelerin sonucu olan blokların temel özellikleri, olağanüstü güvenilirliği ve uzun hizmet ömrünü birleştiriyor.

Kompresör bloklarının (IK 23) 4 aşamalı yapısı ve yüksek performanslı endüstriyel rulmanların kullanımı, çift honlama ve plazma nitrat işleminden geçirilmiş silindirlerle birlikte ünitelerin son derece uzun hizmet ömrünün anahtarıdır.

Yüksek basınçlı son kademe, özel bir krom kaplamaya sahip piston segmanları ile donatılmıştır. Sıfır bakım gerektiren düşük basınçlı bir yağ pompası, silindirlerin yüzeylerinin güvenli ve güvenilir şekilde yağlanmasından sorumludur.

Operatörler, uygulamalarını sürdürebilmek için bir dizi elektrik motoru arasından seçim yapabilirler.

¹ Eğer üniteler kullanım kılavuzunda açıklandığı şekilde doğru şekilde kurulup monte edilmişse ve giriş havasındaki CO2 konsantrasyonu öngörülen standart değerleri aşarsa BAUER AERO-GUARD’a maruz kalır.

Teklif Talep Formu