B-Timer

P 21 / P 31 / P 41 P filtre sistemlerini izlemek için B-TIMER

B-TIMER ile filtre kartuşu izleme, kolay, güvenilir ve uygun maliyetli! B-TIMER, sadece BAUER kompresör sistemlerinde ve orijinal BAUER filtre sistemleri ve kartuşlarında kullanıldığında doğru şekilde çalışır.

Kompakt mini bilgisayar çalışma saatlerini sayar ve BAUER P filtre sistemindeki filtre kartuşlarının doygunluğunu doğru bir şekilde belirler.
Kartuşların değiştirilmesi gerektiğinde veya bakım gerektiğinde net sinyaller çıkar.
Tüm mobil BAUER kompresörleri ile uyumludur; Sonradan takılmak için uygun, ancak sadece BAUER P filtre sistemleri ile bağlantılı olarak!

P-filtre kartuşunun artan doyma seviyesi dört segmentli ekranda her zaman izlenebilir. Kalan kapasite% 20’nin altına düştüğünde, son bölüm yanıp sönmeye başlar ve çalışma saatleri yerine filtre kartuşunun sipariş numarası görüntülenir, böylece bir yedek kartuş satın alınabilir. Kartuş hizmet ömrünün sonuna ulaştığında ekranın 4 segmenti yanıp söner.

Anahtar sembolü, bakımın gerekli olduğunu gösterir. A’dan C’ye kadar olan harfler, hangi BAUER bakım kitinin gerekli olduğunu gösterir.

Güvenlik: Batarya göstergesi, batarya değişimine bağlı olarak önceden uyarı verir.
İşletim saatleri ve bakım süreleri, pil değiştirilse bile veya ünite pilsiz uzun bir süre depoya konduğunda bile cihaz RAM’ine kaydedilir.

Montaj daha kolay olamazdı: Bağlanacak boru veya kablo yok – ihtiyacınız olan bir tornavida!

Son derece dayanıklı: Dünyanın her yerindeki en zorlu dış ortam koşullarında bile (toz ve sprey suya karşı korunmuş, tuza, doğrudan güneş ışığına, yüksek hava nemine ve kuma karşı dayanıklı).

Teklif Talep Formu

    ETİKETLER: