B-Virus Free

Patojenlerle kontamine olmuş ortamlarda da güvenli solunum havası

Virüsler, bakteriler ve küf sporları gibi mikro organizmaları güvenilir şekilde etkisiz hale getirir *

Mevcut BAUER sistemlerinin kolayca yenilenmesi mümkündür

Yenilikçi işlevselliği sayesinde, B-VIRUS FREE koruyucu filtre, yangınla mücadele ve afet kontrol acil durum kuvvetlerinin, basınçlı hava odalarındaki hastalara ve hatta tüplü dalgıçlara virüs, bakteri, küf sporları ve polen içermeyen saf solunum havası verilmesini sağlar. .

Kompresör tarafından alınan temiz havanın UV radyasyonu, minimal boyutları nedeniyle normal olarak kullanılan giriş filtresinden kayabilen tüm patojenleri etkisiz hale getirir. BAUER tarafından kurulan giriş filtreleri, zaten çok küçük olan normal toz partiküllerini ve poleni durduracak kadar incedir; yine de virüsler, bakteriler ve küf sporları birkaç kat daha küçüktür ve sonuç olarak geleneksel bir filtre ile durdurulamazlar.

UV ışık kaynağı tarafından yayılan UVC ışınları, bakteri ve küflerdeki DNA’yı, virüslerdeki RNA’yı yok ederek bu patojenleri etkisiz hale getirir. Patojenlerin çoğalması bu nedenle dışlanır.

Yayılan kısa dalgalı UV ışığı, en kaliteli ışık kaynağı sayesinde ozon üretmez. Dahası, UV ışığı ile tedavi, herhangi bir kimyasal kullanımından tamamen kaçınabileceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, kritik ortamlarda bile zararsız solunum havası anahtar olduğunda tüm yollar B-VİRÜS FREE’ye çıkar.

  • B-VIRUS FREE Filtresi, SARS CoV-2 virüsünün minimum% 99,9’unu etkisiz hale getirir. Diğer virüsler, bakteriler ve küfler için inaktivasyon oranları türe bağlıdır.
Ürün Videosu
Ürün Kataloğu
Teklif Talep Formu